Ana Sayfa

Külçe Çinko

Galvaniz sektöründen temin etmekte olduğumuz Çinko külleri değirmenlerimizde işleme tabi tutularak metalik Çinko partikülleri içeren kül ve ince Çinko külü olmak üzere ikiye ayrılır. Daha Fazla...

Külçe Pirinç

Pirinç fabrikalarından temin etmekte olduğumuz pirinç kül ve droslar değirmenlerimizde işleme tabi tutularak tasniflenmekte ve bilahare eritilerek MS72 Cu kalitede pirinç külçe üretimi yapılmaktadır. Daha Fazla...

Çinko Amonyum Klorür

Saha Metal yüksek safiyette Çinko Amonyum Klorür (ikili tuz) ürününü toz halinde müşterilerimize sunmaktadır. Bilhassa sıcak daldırma galvaniz sektöründe sıvı flaks hazırlamak için üretilmektedir. Daha Fazla...

Çinko Oksit

Çinko oldukça sert bir metal olup; 7,14 gr/cm3 yoğunluktadır. Çinko oksijen ile temas ettiğinde yeşilimsi/mavimsi bir alev ile yanarak beyaz renkli çinko oksit dumanını meydana getirmektedir.

Çinko Oksit tanecikli toz halinde bir ürün olup “çinko beyazı” adı altında da boyacılıkta, lastik sektöründe, kauçuk, kozmetik, petrol ürünleri, seramik, cam ve kaplama endüstrilerinde hammadde olarak; muşamba ve emaye yapımında ise dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Web Sitemiz Yayında

Sizlere ürünlerimiz ve  hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler ulaştırabilmek için web sitemizi yeniledik. Güncelleme çalışmalarımız halen sürmektedir. Kısa süre içerisinde, sitemizde çok daha fazla içeriğe ulaşıyor olacaksınız. 

Dear Customers and Partners

As you know, as of 01.07.2009, EORI (Economic Operators Registration and Identification Number) usage was implemented in EU customs system. International transport companies and EU resident companies must have an EORI number in order to proceed in EU customs offices.

As of 01.01.2011, it will not be possible to declare shipments without EORI number of the sending/receiving part in EU. Consequently, it will not be possible to transport such shipments.

Thus, in your transport instructions, EORI number of the part in EU must be indicated. Without knowing this number, it will not be possible to perform the transportation.

Official references for your convenience:

http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/eorihome_en.htm

http://ec.europa.eu/taxation_customs/common/elearning/eori/index_en.htm

It would be appreciated if you please kindly indicate your EORI number in your standart purchase orders.

For your kind info and thank you for your business with us.

Best regards,